TATUNG podporuje mise českých studentů za poznáním

31.01.2018

Tatung Czech dlouhodobě spolupracuje s krajem Vysočina a jedním z klíčových prvků spolupráce je podpora vzdělávání studentů. V roce 2014 se uskutečnila první výprava studentů na Tchaj-wan podporovaná naší firmou.

Koncem minulého roku pak odjela další skupina studentů z vybraných středních technických škol na Tchaj-wan, aby se seznámila s novými technologiemi v oblasti Smart, IoT a elektromobility. 

30. ledna 2018 se pak v aule krajského úřadu Vysočina konala slavnostní konference, ve které studenti seznámili vrcholné představitele regionálních orgánů s výsledky mise. Mezi hosty byl nejen management Tatung Czech, ale také vedoucí Tchajwanské ekonomické a kulturní kanceláře, jež je zástupcem vlády Tchaj-wanu v ČR. Následovala plodná jednání Tatung Czech s hejtmanem kraje a jeho týmem, jakož i s řediteli škol, které vyslaly své žáky na misi. Z jednání vyplynulo jasné poselství: spolupráce bude  nejen pokračovat, ale tento rok bude rokem nových projektů Tatung Czech v oblasti IoT v kraji Vysočina.